همه محصولات
تماس با شخص :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
کلید واژه ها [ cat5e ethernet patch cable ] همخوانی داشتن 77 محصولات.
کابل مس صاف Cat.5E 30AWG 1M 1000Mbps آسان برای حمل و نقل برای شبکه خانه دفتر لپ تاپ
| پهنای باند: | 1000 مگاهرتز |
|---|---|
| گواهی کابل: | UL/ETL/CE/RoHS |
| طول کابل: | 3 فوت |
Ethernet_Patch_Cable_Five 100 Mbps بسته بندی عمده کابل شبکه Cat5 سفارشی
| سرعت: | 100 مگابیت بر ثانیه |
|---|---|
| دسته بندی: | گربه 5 |
| نام محصول: | کابل پچ اتریتن Cat5 |
کابل خط خط خط سرعت بالا Cat6a با پوشش TPE و پوشش طلا
| نوع کابل: | Cat6A |
|---|---|
| رتبه بندی ژاکت کابل: | TPE |
| کابل کشی: | روکش طلا |
RJ45 Ethernet_Patch_Cable_Five / Cat_Five_E_Patch_Cable PVC Jacket CCA Conductor 24 AWG
| سرعت: | 100 مگابیت بر ثانیه |
|---|---|
| نام محصول: | کابل پچ اتریتن Cat5 |
| بسته بندی: | عمده |
فاصله طولانی 20 متر PVC دسته بندی_ پنج_ افزوده_ پیچ_ بسته عمده کابل RJ45 متصل شده با طلا
| طول: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| بسته بندی: | عمده |
| نوع ژاکت: | پی وی سی |
RJ45 Ethernet_Patch_Cable_Five PVC Jacket CCA Conductor 24 AWG
| مواد هادی: | CCA |
|---|---|
| سیم سنج: | 24 AWG |
| سرعت: | 100 مگابیت بر ثانیه |
رنگارنگ Cat_Five_E_Patch_Cable 24 AWG طول سفارشی RJ45 کابل شبکه ژاکت PVC
| دسته بندی: | گربه 5 |
|---|---|
| طول: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
| رنگ: | سفارشی |

