همه محصولات
تماس با شخص :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
کلید واژه ها [ cat5e ethernet patch cable ] همخوانی داشتن 77 محصولات.
کابل پچ اترنت با سرعت بالا FTP RJ45 Cat6A با هادی مس جامد
| گیج کابل: | 23/24/26/28/30 AWG |
|---|---|
| رشته کابل: | جامد |
| رتبه بندی دمای کابل: | 75 درجه سانتی گراد |
600MHz Cat6A Ethernet Patch Cable نوع محافظ طول سفارشی
| رشته کابل: | جامد |
|---|---|
| طول کابل: | 1m/1.5m/1.8m/2m/3m/5m/10m |
| رتبه بندی کابل: | 600 مگاهرتز |
250MHz Cat 6 Ethernet Patch Cable سفارشی UTP FTP AWG کراس ژاکت
| رنگ: | سفید/ آبی/ خاکستری/ زرد/ سبز/ قرمز/ سیاه/ نارنجی/ بنفش/ صورتی |
|---|---|
| پهنای باند: | 250 مگاهرتز |
| درخواست: | شبکه سازی/ انتقال داده/ ارتباطات داده |
کابل پچ شبکه UTP Cat5e سیاه 24AWG CCA UL 6ft Cat5e
| درخواست: | LAN/WAN/شبکه خانگی/مرکز داده/VoIP/CCTV |
|---|---|
| گیج کابل: | 24 اوگ |
| رنگ: | سیاه |
سبز فلت Cat 7 شبکه محلی کابلی پچ کابل Sftp 10gbit/S 600mhz 1m-10m
| درخواست: | شبکه اترنت |
|---|---|
| طول کابل: | 1m/1.5m/2m/3m/5m/10m |
| نوع کابل: | کابل شبکه |
کابل تراش شبکه گیگابیت Cat6A شبکه محلی کابلی 500MHz 23/24//26AWG
| کابل AWG: | 23/24//26AWG |
|---|---|
| رنگ کابل: | آبی آسمانی |
| هادی کابل: | مس BS |
کابل CCA RJ45 Cat5e 24AWG Cat 5e Patch Cable سیاه
| طول: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| نام محصول: | کابل پچ اتریتن Cat5E |
| درجه بندی ولتاژ: | 30 ولت |
RJ45 Cat5E ایترن پچ کابل PVC ژاکت CCA هدایت کننده 24 AWG
| پایان اتصال: | روکش طلا |
|---|---|
| نام محصول: | کابل پچ اتریتن Cat5 |
| رنگ: | سفارشی |
کابل پچ اترنت Cat5 سفارشی کابل اترنت RJ45 بدون محافظ 100 Mbps رنگ سفارشی
| نام محصول: | کابل پچ اتریتن Cat5 |
|---|---|
| نوع کانکتور: | RJ45 |
| سرعت: | 100 مگابیت بر ثانیه |
شبکه سریع Cat5 Ethernet Patch Cable 30V ولتاژ درجه بندی شده کابل غیر محافظ
| درجه بندی ولتاژ: | 30 ولت |
|---|---|
| نام محصول: | کابل پچ اتریتن Cat5 |
| پایان اتصال: | روکش طلا |

