همه محصولات
تماس با شخص :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
کلید واژه ها [ cat5e ethernet patch cable ] همخوانی داشتن 77 محصولات.
سرعت بالا 100 مگابایت در ثانیه RJ45 Cat5 Ethernet Patch Cable PVC Jacket طول 1-30m بدون محافظ
| مواد هادی: | CCS |
|---|---|
| نام محصول: | کابل پچ اتریتن Cat5 |
| درجه بندی ولتاژ: | 30 ولت |
کابل پچ Cat Five E بدون محافظ راه حل قابل اعتماد برای اتصال شبکه شما
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Conductor Material: | CCA |
| Jacket Type: | PVC |
RJ45 Cat5E ایترن پچ کابل PVC ژاکت CCA هدایت کننده 24 AWG
| نام محصول: | کابل پچ اتریتن Cat5 |
|---|---|
| مواد هادی: | CCA |
| رنگ: | سفارشی |
بسته بندی عمده کابل Cat5e بدون محافظ کابل White Cat5e Ethernet کابل 1m-30m
| سیم سنج: | 24 AWG |
|---|---|
| نوع کانکتور: | RJ45 |
| طول: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
سرعت بالا 100 مگابایت در ثانیه RJ45 Cat5 Ethernet Patch Cable PVC Jacket طول 1-30m بدون محافظ
| نوع کانکتور: | RJ45 |
|---|---|
| طول: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
| بسته بندی: | عمده |
سرعت بالا قابل تنظیم دسته پنج کابل پیچ افزوده پی وی سی ژاکت طلا RJ45 کانکتور
| Jacket Type: | PVC |
|---|---|
| Shielding: | Unshielded |
| Wire Gauge: | 24 AWG |
20 متر طول Cat5 Ethernet Patch Cable Gold Plated RJ45 Connector بسته عمده
| نوع کابل: | گربه 5 |
|---|---|
| طول: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
| سیم سنج: | 24 AWG |
رنگ سفارشی PVC ژاکت Cat5 Ethernet Patch Cable بسته بندی عمده CCS Conductor
| مواد هادی: | CCS |
|---|---|
| سرعت: | 100 مگابیت بر ثانیه |
| نوع کانکتور: | RJ45 |
Cat5 Ethernet Patch Cable CCS PVC Jacket Gold Plated RJ45 کانکتور 24 AWG سیم
| مواد هادی: | CCS |
|---|---|
| محافظ: | بدون سپر |
| نوع ژاکت: | پی وی سی |
1.5m دسته پنج کابل پیچ با وصل کننده طلایی پوشانده
| Wire Gauge: | 24 AWG |
|---|---|
| Connector Finish: | Gold Plated |
| Conductor Material: | CCA |

