همه محصولات
تماس با شخص :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
کلید واژه ها [ cat5e ethernet patch cable ] همخوانی داشتن 77 محصولات.
کابل تراشه ای Cat5E استیبل با انتقال سریع اترنت FTP BC TPE
| رنگ: | سفارشی |
|---|---|
| مواد هادی: | فلز مس |
| نوع ژاکت: | پی وی سی |
کابل پچ اترنت Cat5E با سرعت بالا 100Mbps که با کانکتور RJ45 کار می کند
| سرعت: | 100 مگابیت بر ثانیه |
|---|---|
| سیم سنج: | 24 AWG |
| بسته بندی: | عمده |
کابل پچ اترنت Cat5E با ژاکت PVC برای سوئیچ بورد 1 متر طول سرعت بالا
| طول: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| نوع کابل: | CAT5e |
| سرعت: | 100 مگابیت بر ثانیه |
1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m Cat5E Ethernet Patch Cable با ژاکت PVC مقاوم
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Jacket Type: | PVC |
کابل پچ اتریتن Cat5E با سرعت بالا برای کامپیوتر UTP 24AWG مس
| درخواست: | LAN/WAN/شبکه خانگی/مرکز داده/VoIP/CCTV |
|---|---|
| گیج کابل: | 24 اوگ |
| رنگ: | سیاه |
کابل بلو 1.5m 2m 3m Cat5E شبکه محلی کابلی پچ برای شبکه های خانگی LAN WAN
| درخواست: | LAN/WAN/شبکه خانگی/مرکز داده/VoIP/CCTV |
|---|---|
| گیج کابل: | 24 اوگ |
| رنگ: | آبی |
EJE Brand Ethernet Patch Cable هزینه مؤثر زرد CCA Cat5E برای نظارت یا شبکه گیگابیت
| AWG: | 26AWG |
|---|---|
| پهنای باند: | 100 مگاهرتز |
| ژاکت کابل: | پی وی سی |
1m 2m 3m FTP BC Cat 6 Ethernet Patch Cable برای شبکه های فشرده
| محدوده دما: | -20℃~+75℃ |
|---|---|
| نام محصول: | کات 6 شبکه محلی کابلی پچ کابل |
| رنگ: | سفید/ آبی/ خاکستری/ زرد/ سبز/ قرمز/ سیاه/ نارنجی/ بنفش/ صورتی |
کابل پچ اترنت پنج 24 AWG CCS Conductor 100 Mbps سرعت ژاکت PVC بدون محافظ 1m-30m طول
| Wire Gauge: | 24 AWG |
|---|---|
| Speed: | 100 Mbps |
| Conductor Material: | CCS |
کابل پچ اترنت انعطاف پذیر پنج با ژاکت PVC و کانکتور RJ45
| Conductor Material: | CCA |
|---|---|
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
| Voltage Rating: | 30V |

