همه محصولات
تماس با شخص :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
کلید واژه ها [ category 7 ethernet cable ] همخوانی داشتن 105 محصولات.
کابل یاقوت Cat5E Ethernet Patch UTP 24AWG CCA کابل انتقال با سرعت بالا
| پهنای باند کابل: | 100/1000 مگاهرتز |
|---|---|
| گواهی کابل: | UL/ETL/CE/RoHS |
| هادی کابل: | فلز مس |
کابل بلو 1.5m 2m 3m Cat5E شبکه محلی کابلی پچ برای شبکه های خانگی LAN WAN
| درخواست: | LAN/WAN/شبکه خانگی/مرکز داده/VoIP/CCTV |
|---|---|
| گیج کابل: | 24 اوگ |
| رنگ: | آبی |
EJE سفید 24/26/28AWG CAT 5E UTP کابل پیچ بدون محافظ 1-100MHz
| رنگ: | خاکستری، آبی، سفید، زرد، سبز، نارنجی، قرمز، بنفش |
|---|---|
| رهبر ارکستر: | مس برهنه |
| رابط: | RJ45 8P8C |
لوگو سفارشی رنگ کابل اینترنت Cat 5e / کابل داده Cat 5e 10m 20m
| درخواست: | LAN/WAN/شبکه خانگی/مرکز داده/VoIP/CCTV |
|---|---|
| گیج کابل: | 24 اوگ |
| رنگ: | آبی |
کابل پچ شبکه UTP Cat5e سیاه 24AWG CCA UL 6ft Cat5e
| درخواست: | LAN/WAN/شبکه خانگی/مرکز داده/VoIP/CCTV |
|---|---|
| گیج کابل: | 24 اوگ |
| رنگ: | سیاه |
کابل پچ اترنت پنج 24 AWG CCS Conductor 100 Mbps سرعت ژاکت PVC بدون محافظ 1m-30m طول
| Wire Gauge: | 24 AWG |
|---|---|
| Speed: | 100 Mbps |
| Conductor Material: | CCS |
کابل پچ اترنت انعطاف پذیر پنج با ژاکت PVC و کانکتور RJ45
| Conductor Material: | CCA |
|---|---|
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
| Voltage Rating: | 30V |
کابل بسته ای Cat5E استیبل و سریع UTP CCS 24/26 AWG
| جزئیات بسته بندی: | 25*33*30 سانتی متر |
|---|---|
| زمان تحویل: | 2 تا 5 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T |
1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m Cat5E Ethernet Patch Cable با ژاکت PVC مقاوم
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Jacket Type: | PVC |

