همه محصولات
تماس با شخص :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
کلید واژه ها [ category 7 ethernet cable ] همخوانی داشتن 105 محصولات.
Cat5 Ethernet Patch Cable 100 Mbps سرعت بدون محافظ ژاکت PVC 1m-30m RJ45 CCS
| Connector Type: | RJ45 |
|---|---|
| Conductor Material: | CCS |
| Shielding: | Unshielded |
کابل پچ اترنت Cat5 طلا شده 30V 24 AWG بسته بندی عمده کابل CCS بدون محافظ
| Connector Finish: | Gold Plated |
|---|---|
| Voltage Rating: | 30V |
| Wire Gauge: | 24 AWG |
سفارشی شده طلای Cat5 Ethernet Patch Cable بسته بندی عمده 30V ولتاژ درجه بندی
| Shielding: | Unshielded |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Packaging: | Bulk |
Cat5E Ethernet Patch Cable 30V PVC Jacket 24 AWG CCS Conductor RJ45 طول 1m-30m
| Packaging: | Bulk |
|---|---|
| Jacket Type: | PVC |
| Voltage Rating: | 30V |
دسته بندی Cat5E Cat5E Ethernet Patch Cable Conductor مواد CCA اتصال بدون محافظ
| Color: | Customized |
|---|---|
| Packaging: | Bulk |
| Category: | Cat5E |
1.5m Cat5E Ethernet Patch Cable Unshielded RJ45 نوع کانکتور
| Speed: | 1000 Mbps |
|---|---|
| Cable Type: | Cat5E |
| Product Name: | Cat5E Ethernet Patch Cable |
کابل CCA RJ45 Cat5e 24AWG Cat 5e Patch Cable سیاه
| طول: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| نام محصول: | کابل پچ اتریتن Cat5E |
| درجه بندی ولتاژ: | 30 ولت |
کابل پچ اترنت Cat5E با سرعت بالا 100Mbps که با کانکتور RJ45 کار می کند
| سرعت: | 100 مگابیت بر ثانیه |
|---|---|
| سیم سنج: | 24 AWG |
| بسته بندی: | عمده |
کابل پچ اترنت Cat5E بدون محافظ 30V ولتاژ سرعت داده انتقال
| Speed: | 1000 Mbps |
|---|---|
| Category: | Cat5E |
| Product Name: | Cat5E Ethernet Patch Cable |
کابل پچ اترنت Cat5 سفارشی کابل اترنت RJ45 بدون محافظ 100 Mbps رنگ سفارشی
| نام محصول: | کابل پچ اتریتن Cat5 |
|---|---|
| نوع کانکتور: | RJ45 |
| سرعت: | 100 مگابیت بر ثانیه |

