همه محصولات
تماس با شخص :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
کلید واژه ها [ cat5e ] همخوانی داشتن 88 محصولات.
کابل بسته ای Cat5E استیبل و سریع UTP CCS 24/26 AWG
| جزئیات بسته بندی: | 25*33*30 سانتی متر |
|---|---|
| زمان تحویل: | 2 تا 5 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T |
کابل یاقوت Cat5E Ethernet Patch UTP 24AWG CCA کابل انتقال با سرعت بالا
| پهنای باند کابل: | 100/1000 مگاهرتز |
|---|---|
| گواهی کابل: | UL/ETL/CE/RoHS |
| هادی کابل: | فلز مس |
کابل پچ اترنت Cat5 طلا شده 30V 24 AWG بسته بندی عمده کابل CCS بدون محافظ
| Connector Finish: | Gold Plated |
|---|---|
| Voltage Rating: | 30V |
| Wire Gauge: | 24 AWG |
سفارشی شده طلای Cat5 Ethernet Patch Cable بسته بندی عمده 30V ولتاژ درجه بندی
| Shielding: | Unshielded |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Packaging: | Bulk |
Cat5E Ethernet Patch Cable 30V PVC Jacket 24 AWG CCS Conductor RJ45 طول 1m-30m
| Packaging: | Bulk |
|---|---|
| Jacket Type: | PVC |
| Voltage Rating: | 30V |
Cat5 Ethernet Patch Cable 100 Mbps سرعت بدون محافظ ژاکت PVC 1m-30m RJ45 CCS
| Shielding: | Unshielded |
|---|---|
| Connector Finish: | Gold Plated |
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
هادی مس Cat5E Ethernet Patch Cable 30V قرمز با کانکتور طلا شده
| نوع کابل: | CAT5e |
|---|---|
| دسته بندی: | CAT5e |
| نوع ژاکت: | پی وی سی |
Cat5 Ethernet Patch Cable 100 Mbps سرعت بدون محافظ ژاکت PVC 1m-30m RJ45 CCS
| Connector Type: | RJ45 |
|---|---|
| Conductor Material: | CCS |
| Shielding: | Unshielded |

