همه محصولات
تماس با شخص :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
کلید واژه ها [ cat5e ] همخوانی داشتن 88 محصولات.
RJ45 Ethernet_Patch_Cable_Five / Cat_Five_E_Patch_Cable PVC Jacket CCA Conductor 24 AWG
| سرعت: | 100 مگابیت بر ثانیه |
|---|---|
| نام محصول: | کابل پچ اتریتن Cat5 |
| بسته بندی: | عمده |
1.5m دسته پنج کابل پیچ با وصل کننده طلایی پوشانده
| Wire Gauge: | 24 AWG |
|---|---|
| Connector Finish: | Gold Plated |
| Conductor Material: | CCA |
فاصله طولانی 20 متر PVC دسته بندی_ پنج_ افزوده_ پیچ_ بسته عمده کابل RJ45 متصل شده با طلا
| طول: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| بسته بندی: | عمده |
| نوع ژاکت: | پی وی سی |
کابل پچ اترنت انعطاف پذیر پنج با ژاکت PVC و کانکتور RJ45
| Conductor Material: | CCA |
|---|---|
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
| Voltage Rating: | 30V |
کابل پچ Cat Five E بدون محافظ راه حل قابل اعتماد برای اتصال شبکه شما
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Conductor Material: | CCA |
| Jacket Type: | PVC |
رنگ نارنجی Cat6a Ethernet Cable Roll Speed 1000Mbps 24 AWG CMX با درجه حرارت آتش
| هادی استرندینگ: | جامد |
|---|---|
| محافظ: | بدون سپر |
| رابط: | RJ45 |
کلاه کش PVC Cat6a 24AWG 500m کلاه کش شبکه Cat6 بدون محافظ
| نوع ژاکت: | پی وی سی |
|---|---|
| نام: | رول کابل اترنت |
| رابط: | RJ45 |
کابل سفید Cat6 اترنت با محافظ غیر محافظ با دوام بالا
| گیج کابل: | 24 AWG |
|---|---|
| درجه بندی آتش: | CMX |
| نام: | رول کابل اترنت |
1m 2m 3m FTP BC Cat 6 Ethernet Patch Cable برای شبکه های فشرده
| محدوده دما: | -20℃~+75℃ |
|---|---|
| نام محصول: | کات 6 شبکه محلی کابلی پچ کابل |
| رنگ: | سفید/ آبی/ خاکستری/ زرد/ سبز/ قرمز/ سیاه/ نارنجی/ بنفش/ صورتی |
250MHz Cat 6 Ethernet Patch Cable سفارشی UTP FTP AWG کراس ژاکت
| رنگ: | سفید/ آبی/ خاکستری/ زرد/ سبز/ قرمز/ سیاه/ نارنجی/ بنفش/ صورتی |
|---|---|
| پهنای باند: | 250 مگاهرتز |
| درخواست: | شبکه سازی/ انتقال داده/ ارتباطات داده |

