همه محصولات
تماس با شخص :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
کلید واژه ها [ ethernet cat5e ] همخوانی داشتن 87 محصولات.
کابل شبکه 1Gbps Cat6 زرد 250MHz Ethernet Patch Cable RJ45 ژاکت PVC
| پهنای باند: | 250 مگاهرتز |
|---|---|
| رنگ: | زرد/ قرمز/ سیاه |
| نام محصول: | کات 6 Ethernet Patch Cable |
1Gbps Copper RJ45 Ethernet Patch Cable PVC Jacket Unshielded Cat 6 Networking Cable کابل های شبکه ای بدون محافظ
| دسته بندی: | کابل شبکه |
|---|---|
| مواد هادی: | مس/CCA |
| نوع کانکتور: | RJ45 |
کات 6 کابل پچ اترنت 1Gbps انتقال داده پوشش PVC محافظ 20C-75C محدوده دمای
| سرعت: | 1 گیگابیت بر ثانیه |
|---|---|
| محافظ: | بدون محافظ / محافظ |
| درخواست: | شبکه سازی/ انتقال داده/ ارتباطات داده |
EJE سفید 24/26/28AWG CAT 5E UTP کابل پیچ بدون محافظ 1-100MHz
| رنگ: | خاکستری، آبی، سفید، زرد، سبز، نارنجی، قرمز، بنفش |
|---|---|
| رهبر ارکستر: | مس برهنه |
| رابط: | RJ45 8P8C |
رنگارنگ Cat_Five_E_Patch_Cable 24 AWG طول سفارشی RJ45 کابل شبکه ژاکت PVC
| دسته بندی: | گربه 5 |
|---|---|
| طول: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
| رنگ: | سفارشی |
سرعت بالا قابل تنظیم دسته پنج کابل پیچ افزوده پی وی سی ژاکت طلا RJ45 کانکتور
| Jacket Type: | PVC |
|---|---|
| Shielding: | Unshielded |
| Wire Gauge: | 24 AWG |
RJ45 Ethernet_Patch_Cable_Five PVC Jacket CCA Conductor 24 AWG
| مواد هادی: | CCA |
|---|---|
| سیم سنج: | 24 AWG |
| سرعت: | 100 مگابیت بر ثانیه |
RJ45 Ethernet_Patch_Cable_Five / Cat_Five_E_Patch_Cable PVC Jacket CCA Conductor 24 AWG
| سرعت: | 100 مگابیت بر ثانیه |
|---|---|
| نام محصول: | کابل پچ اتریتن Cat5 |
| بسته بندی: | عمده |
فاصله طولانی 20 متر PVC دسته بندی_ پنج_ افزوده_ پیچ_ بسته عمده کابل RJ45 متصل شده با طلا
| طول: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| بسته بندی: | عمده |
| نوع ژاکت: | پی وی سی |
کابل پچ Cat Five E بدون محافظ راه حل قابل اعتماد برای اتصال شبکه شما
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Conductor Material: | CCA |
| Jacket Type: | PVC |

